Kandydat na wójta Gminy Rzezawa i kandydaci do Rady Gminy Rzezawa

Szanowni Państwo,
z dumą mogę powiedzieć, że jestem jednym spośród Was i wspólnie z Wami chciałbym cieszyć się rozwojem naszej Małej Ojczyzny. To właśnie w naszej wspólnocie jest największy potencjał, który dziś nie jest należycie wykorzystywany.
Problemy, z jakimi wszyscy się borykamy, są mi znane. To między innymi niespełnione obietnice, niedokończone zadania, dziurawe drogi, czy lokalne podtopienia. Nie jest też tajemnicą, że ostatnia kadencja samorządu upływa pod znakiem podziałów, gęstniejącej atmosfery, poróżniania różnych grup, środowisk społecznych. Z trudem przychodzi mi patrzeć na to, jak w tej sytuacji jest marnowany potencjał naszej Gminy Rzezawa.
Naszą Gminę zamieszkują ludzie ambitni, prężni i pracowici. Ludzie, którzy zasługują na pewny i stabilny rozwój swoich rodzinnych miejscowości. Z podziwem patrzę na sąsiednie gminy, gdzie władze dokładają wszelkich starań, by w pełni wykorzystać możliwości pozyskiwania funduszy unijnych, dzięki którym możliwe są inwestycje poprawiające jakość życia i zapewniające Mieszkańcom większe bezpieczeństwo. Wiem, że i my moglibyśmy cieszyć się podobnymi sukcesami. Wystarczy determinacja, pomysł na rozwój Gminy i wyzwolenie potencjału z Was, drodzy Mieszkańcy.
Razem możemy naprawdę wiele!
Zbigniew Biernat
 
Lista kandydatów do Rady Gminy Rzezawa
Nasi kandydaci do Rady Gminy Rzezawa

WALDEMAR
RYDZ

Rzezawa

BOGDAN
LEKKI

Rzezawa

JERZY
TYTRO

Rzezawa

EWA
KOCIOŁEK

Rzezawa

IZABELA WITCZAK

Łazy

PAWEŁ WYGODA

Krzeczów

PAWEŁ
HELAK

Krzeczów

WALDEMAR MAŁEK

Borek

MARIAN GNUTEK

Buczków

KAMIL
WOJTOŃ

Jodłówka

KRZYSZTOF KROKOSZ

Jodłówka